Transport drogowy

TRANSPORT DROGOWY

W SpediGO oferujemy transport drogowy krajowy oraz międzynarodowy na terenie krajów Europy, w tym do państw wschodnich – na Ukrainę, do Rosji, na Białoruś, oraz na indywidualne zapytania nawet do daleko położonych innych części świata.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem jesteśmy skoncentrowani na świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę dla wszystkich z naszych Klientów!

W międzynarodowym transporcie drogowym prowadzimy usługi na poniższych kontynentach:

 • Europa
 • Azja
 • Afryka
 • Ameryka:
 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa

6%

Klientów zgłaszało uwagi

Co świadczy o tym, że 94% klientów nie ma wątpliwości co do jakości usługi


38%

Dostaw poza granice Polski

Zdecydowana większość licząc wolumen to dostawy krajowe

 

Zlecenia na transport drogowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba przewiezienia ładunków – niezależnie od kierunku!


Transport drogowy – zakres usług

Świadczymy szeroki zakres usług, który podyktowany jest indywidualnymi życzeniami naszych Klientów, a także specyficznymi wymogami rynku przewozów towarowych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań logistycznych, możemy zaoferować kompleksowe wsparcie dopasowane do potrzeb każdego zleceniodawcy.

Oferta transportu drogowego

W ramach transportu drogowego możemy zaoferować:

 • przewóz ładunków całopojazdowych i częściowych, w tym drobnicowych
 • transport intermodalny stosujący różne środki transportu, który pozwala na przewóz towarów door-to-door
 • usługi formalno-prawne, w tym odprawy celne oraz pozostałe usługi dokumentacyjne
 • przeładunki ładunków
 • monitoring przesyłek

Nasza flota

W naszej firmie Spedigo dysponujemy rozbudowanym zapleczem samochodowym, które pozwala nam na realizację przewodów standardowych oraz transportu bardziej wymagających ładunków.

Posiadamy standardowe ciągniki siodłowe z naczepami, w tym samochody niskotonażowe o ładowności od 1,2 do 3,5 tony oraz te o zwiększonej kubaturze z ładownością wynoszącą od 3,5 do 5,5 tony. Wykorzystujemy także sprzęt specjalistyczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W razie dodatkowych pytań dotyczących usług transportu drogowego realizowanego przez naszą firmę pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Spedigo – transport drogowy krajowy i międzynarodowy – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!

Uprzejmie prosimy o szybkie zapytania telefoniczne, lub wyceny spedycji i transportu poprzez maila.


W firmie Spedigo wykorzystujemy:

Naczepy firanki, plandeki – najczęściej używane nadwozia, które nie są wyposażane w sztywne skrzydła boczne. Ze względu na taką konstrukcję naczepy te pozwalają na łatwiejszy i szybszy załadunek i rozładunek. Posiadają uniwersalne zastosowanie. Najczęściej służą do przewozu materiałów na paletach.

Autocysterny – samochody przystosowane do przewozu substancji płynnych. Zajmujemy się transportowaniem produktów do zastosowań technicznych (oleje, tłuszcze, smary, gliceryny, glikole) i spożywczych (oleje, mleko i inne artykuły). Również przewozimy materiały niebezpieczne. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Wywrotki – naczepy samochodów przeznaczone do przewożenia materiałów sypkich, na przykład do piasku, gruzu, kamieni, ale również do materiałów paszowych – śruta, makuchy. Rozładunek naczepy z wywrotką prowadzony jest przez przechylenie skrzyni z ładunkiem do tyłu lub na bok.

Chłodnie oraz izotermy – naczepy wyposażone we własne agregaty lub o specjalnej konstrukcji zmniejszającej nadmierne nagrzewanie się ładunków. Mają za zadanie przewieźć ładunek w optymalnej dla niego temperaturze. Najczęściej używane w branży spożywczej, farmaceutycznej.

Naczepy na ładunki ponadgabarytowe – przeznaczone do przewożenia dużych, ciężkich ładunków ponadgabarytowych, na przykład naczepy niskopodwoziowe.

Podwozia na transport kontenerowy – ładunki umieszczane są w kontenerach. Rozwiązanie stosowane często w transporcie intermodalnym wykorzystującym różne metody transportowe, na przykład transport drogowy, morski.

Samochody dostawcze – realizujemy transport samochodami dostawczymi do 3,5 t. Dostarczamy nimi ładunki paletowe jak i drobnicowe.

Lawety – przeznaczone do transportu samochodów i innych pojazdów, maszyn.


Transport drogowy całopojazdowy i częściowy
- zobacz naszą ofertę


Lądowy całopojazdowy i częściowy